Natalia Andrzejewska P090/03/17
Natalka urodziła się jako wcześniak. Ma wadę serca i przykurcze kończyn dolnych, a także opóźnienie rozwoju psychoruchowego. Porusza się przy pomocy balkonika i wymaga sprzętu ortopedycznego takiego jak łuski, buty ortopedyczne i ortezy. Konieczny jest także specjalistyczny wózek inwalidzki. Wraz ze wzrostem dziewczynka musi przechodzić kolejne operacje kolan. Od dłuższego czasu Natalka cierpi również na epilepsję. Spore koszty generują rehabilitacja oraz leki, które dziewczynka stale przyjmuje.
Natalka mieszka wraz z mamą na pierwszym piętrze, co oznacza, że co dzień musi pokonywać schody. Jest to ogromne utrudnienie w codziennym funkcjonowaniu. Chcielibyśmy pomóc mamie Natalki w zakupie krzesełka krzywoliniowego, za pomocą którego można będzie łatwo transportować dziewczynkę na piętro i z powrotem.

 

Zwracamy się z prośbą o wpłaty na subkonto Natalki założone w Fundacji Bez Tajemnic: 04 1090 2053 0000 0001 1847 3323, w tytule wpłaty należy podać numer Podopiecznego P090/03/17.

Pomóc Natalce możesz również robiąc swoje zakupy na stronie: https://fanimani.pl/fundacja-bez-tajemnic/KrzesloDlaNatalki/