Kacper Jakubiec, woj. śląskie P078/12/14

Nasz nowy Podopieczny ma na imię Kacperek  i niedawno skończył 5 i pół roku. Choruje na czterokończynowe spastyczne dziecięce porażenie mózgowe, cierpi także na padaczkę i niedoczynność tarczycy. Chłopiec nie mówi, komunikuje się przez wydawanie dźwięków i grymasy, jest całkowicie zależny od otoczenia. Kacper wymaga stałego leczenia i rehabilitacji. Lekarz zalecił mu ćwiczenia logopedyczne oraz stałą rehabilitację ruchową. Chłopiec dwa razy w tygodniu rehabilitowany jest w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Żywcu, a dwa razy rehabilitant odwiedza go w domu, jednak w wypadku schorzeń Kacpra nie jest to wystarczające.

Trudna sytuacja finansowa i duże wydatki związane z jego leczeniem uniemożliwiają mamie Kacpra zakup potrzebnego sprzętu rehabilitacyjnego jakim jest siedzisko ortopedyczne. Stabilo confortable plus duo łączy właściwości oparcia gorsetowego z siedziskiem, które stabilizując plecy i głowę  pozwoli chłopcu na utrzymanie postawy siedzącej i zapobiegnie skoliozie kręgosłupa (nadaje się także do zamontowania w wózku).

Chcemy pomóc zbierając zakrętki na zakup SIEDZISKA (poduszki stabilo) o wartości 1453 zł.

Można także pomóc w zakupie Stabilo confortable plus duo wpłacając dowolną kwotę na subkonto Kacpra w Fundacji Bez Tajemnic: 04 1090 2053 0000 0001 1847 3323 w tytule wpłaty podając numer Podopiecznego: P087/12/14